İletişim

ROZA YAYINEVİ İLETİŞİM

1) Kitap dosyası gönderimi

Kitap dosyası göndermek için “Yazar Adayları” sayfamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu sayfamızda yer alan bilgileri word formatında eksiksiz bir şekilde kitap dosyanızla birlikte yollamanız durumunda incelemeye alınmaktadır. Talep ettiğimiz bilgilerin eksik olması durumunda dosyanız incelemeye alınamamaktadır.

Sosyal medya kanallarından gönderilen kitap dosyaları kesinlikle dikkate alınmamaktadır.

2) Perakende satış talepleri

Talep ettiğiniz kitapları Satış Noktaları” sayfamızdan bulabileceğiniz gibi, online satış sitelerinden de talepte bulunabilirsiniz. Söz konusu firmalardan satın almış olduğunuz ürünlerin sorumluluğu ilgili firmalara aittir. “Satış Noktaları” sayfasında yer alan kitap temin yönlendirmeleri size yardımcı olmuyorsa, taleplerinizi iletişim formundan tarafımıza iletebilirsiniz.

3) Sosyal medya etkinlikleri

Facebook, twitter, google plus ya da instagram gibi sosyal medya kanallarında yarışma, çekiliş, hediye kitap gibi etkinliklerde yer almadığımızı belirtmek isteriz. Bu konuda anlayış gösterilmesini rica ediyoruz.

4) Kütüphaneler için kitap talepleri

Okul kütüphanelerine kitap talepleri için iletişim formundan detaylı bilgilerinizi iletmeniz durumunda, talebiniz incelemeye alınmaktadır. Kitap talebinizin olumlu sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Bireysel kitap talepleri değerlendirmeye alınmamaktadır.

 

Not: Mesai saatleri içerisinde talepleriniz yoğunluk durumuna göre cevaplandırılmaktadır.

İLETİŞİM FORMU