Feyruşe

Yazar: Sedat Sezgin
ISBN: 978-605-9755-38-2
Sayfa Sayısı: 96
Ebat: 13,5×21 cm
Kağıt Kalitesi: 70 gr. Enso
Kapak Cinsi: Amerikan Cilt
Dil: Türkçe
Fiyatı: 14 TL
Çıkış Tarihi: Nisan 2017
Basım Bilgisi: 1. Baskı
Kategori: Roman

Aşk bu kadar güzelse neden peşine düşmeyelim? Modern insanın sırtladığı bu duygusuzluk bizi ne kadar taşıyabilecek? Masallarda anlatılan dostluk gönüllü kölelik mi? Feyruşe, hayatın karanlık dolambaçlarında saf aşkın peşine düşen bir enayi mi, yoksa gerçek bir aşık mı? Kelimelerin itinayla seçildiği, göndermelerle yüklü bu kitapta koşulsuz sevgi, aşk, dostluk temalarını masalın rengarenk dünyasıyla gerçeğin buz gibi soğuk yüzünü yaşayarak sil baştan okuyacaksınız.
“Bana adı değil, güzelliği lazım, bu da ancak aşkla mümkün olabilir.”
“Bilmelisin ki çocuk, güzellik görecelidir; aşk ise hiç olmaktır ve varlığını saraylara değil çöplüklere borçludur. Sarayların koridorlarında seks kol gezer, çöplüklerinde ise aşk…”

Sedat Sezgin; 1981 Batman doğumlu yazar, çocukluğunu köyde yaşadı. Lisans eğitimini sağlık alanında tamamladı. Sözcükler, Lacivert, Ekin Sanat, 14 Şubat Dünyanın Öyküsü, İnceeleyen, Yaratım, Şilep gibi dergilerde ve çeşitli fanzinlerde öykü ve denemeler yazdı. “Kesik Baş (öykü 2010)”, “Âdem ya da Havva (öykü 2011)”, “Kafamdaki Bitler (roman 2013)” kitapları yayımlandı.

Kategori: